Als een lopend vuurtje

Zaterdag 7 juni a.s. zijn wij het goede doel van “Als een lopend vuurtje”. Dit is een sponsorfietstocht georganiseerd door kerken in de regio. Elke deelnemer fietst mee voor onze stichting en kan zich laten sponsoren en/of betaalt inschrijfgeld. Er zijn verschillende afstanden die gefietst kunnen worden: 35, 45, 60 en 120 km. Op de routebeschrijvingen wordt goed aangegeven welke kerken open zijn.

Daar kunt u de kerk bezichtigen en een kopje koffie, thee of wat fris drinken.

Rond het middaguur kunt u tegen betaling ook een broodje eten.

De startkerk in Fijnaart is dit jaar de rooms-katholieke kerk. U kunt al starten vanaf 9 uur. De 120 km route start al om 7.30 uur. Dus heb je nog niets te doen en houd je van fietsen, kom dan zaterdag 7 juni naar Fijnaart en fiets mee! Behalve beweging, steun je onze stichting ermee! Tot 7 juni!

 

Reactie schrijven

Commentaren: 0

Stichting Het Raakt U

Koos Veraartstraat 10

4652 AT Steenbergen (nb)

E-mail: info@hetraaktu.nl

Gun jij kinderen met een beperking ook een beter leven? Deel ons dan!